UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

ДИЗАЙН-СТУДІЯ В ЛУЦЬКУ

Дизайн реклами – це поєднання маркетингу, психології, креативу і самого дизайну для створення візуальних рекламних об’єктів. Реклама – це міцна зброя комунікації з клієнтом. Але сьогодні вона повсюди та не завжди привертає увагу цільової аудиторії. Щоб Ваша реклама викликала інтерес, вона повинна бути оригінальною, яскравою і креативною. 

Для ефективності реклами, варто чітко продумати ідею і загальну концепцію. Вагоме місце в дизайні займають шрифти та кольори, їх поєднання. Дизайн реклами має бути: оригінальним і лаконічним, щоб привертати увагу клієнта, залишати враження, легше запам’ятовуватись. Реклама не має містити багато тексту і зайвої інформації. Якщо Ви бажаєте отримати найефективніший результат від рекламної компанії, то варто звернутися в рекламне агентство ADVI. Наші дизайнери врахують усі Ваші побажання, ми докладемо максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни виправдати усі очікування. 

Місто заполонила неякісна, агресивна реклама. Органи місцевого самоврядування намагаються впорядкувати та систематизувати дану сферу діяльності. Тому ми працюємо в рамках існуючих положень. Надаємо консультації та розробляємо усю технічну документацію, яка не суперечить вимогам місцевої влади, щодо розміщення зовнішньої реклами в місті Луцьк. Наше рекламне агентство в короткі терміни здійснить проектування вивіски будь-якої складності та підготує усю дозвільну документацію.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Логотипів

Поліграфії

Широкоформатного друку

Зовнішньої реклами

Фірмовий стиль, брендбук

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Розробка проектної документації

Погодження дозвільної документації

Рисунок макетів у векторі

Підготовка матеріалів до друку

Завантаження файлів з фото банків

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image