UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4
+38 (066) 359-11-00
+38 (067) 155-11-00

ДИЗАЙН-СТУДІЯ В ЛУЦЬКУ

Дизайн реклами – це поєднання маркетингу, психології, креативу і самого дизайну для створення візуальних рекламних об’єктів. Реклама – це міцна зброя комунікації з клієнтом. Але сьогодні вона повсюди та не завжди привертає увагу цільової аудиторії. Щоб Ваша реклама викликала інтерес, вона повинна бути оригінальною, яскравою і креативною. 

Для ефективності реклами, варто чітко продумати ідею і загальну концепцію. Вагоме місце в дизайні займають шрифти та кольори, їх поєднання. Дизайн реклами має бути: оригінальним і лаконічним, щоб привертати увагу клієнта, залишати враження, легше запам’ятовуватись. Реклама не має містити багато тексту і зайвої інформації. Якщо Ви бажаєте отримати найефективніший результат від рекламної компанії, то варто звернутися в рекламне агентство ADVI. Наші дизайнери врахують усі Ваші побажання, ми докладемо максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни виправдати усі очікування. 

Місто заполонила неякісна, агресивна реклама. Органи місцевого самоврядування намагаються впорядкувати та систематизувати дану сферу діяльності. Тому ми працюємо в рамках існуючих положень. Надаємо консультації та розробляємо усю технічну документацію, яка не суперечить вимогам місцевої влади, щодо розміщення зовнішньої реклами в місті Луцьк. Наше рекламне агентство в короткі терміни здійснить проектування вивіски будь-якої складності та підготує усю дозвільну документацію.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Логотипів

Поліграфії

Широкоформатного друку

Зовнішньої реклами

Фірмовий стиль, брендбук

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Розробка проектної документації

Погодження дозвільної документації

Рисунок макетів у векторі

Підготовка матеріалів до друку

Завантаження файлів з фото банків

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image