UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

Брендування вітрин

image

Брендування вітрин – вигідний, простий, оригінальний, недорогий і багатофункціональний вид реклами. Оформлення вітрин виконує не лише декоративну функцію, але й привертаю увагу потенційних клієнтів, вигідно представляє ваш товар і мотивує до здійснення покупки. Щоб завоювати увагу клієнтів, варто йти на крок попереду своїх конкурентів. Брендування приміщень – це один з найефективніших маркетингових інструментів.

Варіанти брендування:

  • широкоформатний друк на вініловій плівці – використовується для того, щоб швидко і якісно оформити приміщення в корпоративному стилі;
  • цифровий друк (1440, 720 dpi) – високої якості;
  • перфорована плівка – використовується в умовах, коли варто зберегти світлорозсіювання плівки;
  • наліпки Оракал – завдяки аплікації можна зробити оригінальну рекламу, здійснити поклейку лише частини вітрини;
  • візерункові вітражні плівки, тонування вікон.

Брендування вітрин, ціна:

До нас дуже часто звертаються клієнти з проханням здійснити брендування вітрин. Ну і, звичайно, перше питання яке у них виникає, це ціна поклейки вікон та терміни виконання. Перш, ніж приступити до даного замовлення, ми аналізуємо діяльність компанії-замовника, вивчаємо фірмовий стиль, продукцію, послуги. Виходячи із отриманих даних, наш дизайнер приступає до дизайнерського рішення. Наступним етапом після погодження дизайн-макету є широкоформатний друк, що здійснюється нашим обладнанням. Останній крок – підготовка до монтажних робіт і відповідно сам процес поклейки вікон. Підсумовуючи весь етап, який є нескладним та не потребує великих затрат і багато часу, даний вид реклами є недорого вартісним і виконується в найкоротші терміни. Вартість за виконання робіт включає в себе такі позиції: дизайн, широкоформатний друк, монтаж.

Рекламне агентство ADVI має велике бажання допомогти вам зробити ваш бізнес більш успішним. Наші спеціалісти дадуть відповіді на усі цікаві для вас запитання і підберуть найоптимальніший варіант для оформлення вітрин. Чекаємо вас і ваших дзвінків.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image