UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

Друк на оракалі

image

Зовсім недавно в рекламному бізнесі з’явився новий інструмент – самоклеюча плівка. Вона представляє собою тришаровий матеріал, де верхній шар – ПВХ плівка, середній – спеціальний клей, нижній – паперова підкладка. Сучасне обладнання японського виробництва дозволяє друкувати відповідно до високих вимог і гарантує чудову якість і стійкість друку.

Друк на самоклеючій плівці є однією з найпоширеніших і універсальних технологій виготовлення рекламної продукції з широким спектром застосування. Завдяки наявності клеєвого шару, плівка може наклеюватися на будь-які гладкі поверхні, це може бути скло, акрил, композит, ПВХ. Друк на плівці Оракал дозволяє отримати рекламні носії з використанням повної кольорової гамми для оформлення вітрин магазинів, виставкових стендів, інтер’єрної реклами, брендування авто.

Застосування самоклеючої плівки:

  • реклама різних товарів і послуг в громадському і приватному транспорті;
  • створення етикетної продукції;
  • оформлення реклами на світлових коробах і вивісках;
  • індустрія внутрішнього і зовнішнього дизайну;
  • при виробництві сувенірної продукції.

Переваги використання плівки Оракал:

До основних переваг друку на самоклеючій плівці відноситься зручність і легкість монтажу, а також можливість приклеювати плівку на криволінійні поверхні. Даний матеріал використовується, як всередині приміщень так і ззовні. Плівка стійка до впливу зовнішніх факторів. Разом з цим, друк на плівці не потребує великих фінансових витрат.

Замовити друк на плівці ви можете в рекламному агентстві ADVI. Ми допоможемо вам у виборі кольору, при потребі розробимо дизайн, наші працівники самостійно виїжджають на заміри, здійснюємо демонтаж і монтаж плівки.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image