UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

Об'ємні букви

image

Об`ємні букви - найбільш виразний вид реклами у місті. Їх можна помітити здалеку та з будь-якого ракурсу, а світлові букви взагалі виглядають ефектно і вдень, і вночі. Такі вивіски здатні залучати більше поглядів, а значить – більше клієнтів. Розмістити такий рекламний носій можна і на фасаді будинку і на металевій основі. Також часто використовуються у приміщеннях для інтер’єрної реклами.

Види об’ємних букв:

  • світлові (з підсвічуванням);
  • несвітлові (без підсвічування).

Несвітлові букви виготовляють з дерева, металу, пінопласту, акрилу і пластику. Підбір матеріалу залежить від дизайну, розміру вивіски і особливостей монтажу. Найбільш затребуваним матеріалом є пластик. Об'ємні букви з цього матеріалу міцні, легкі, їх можна легко забарвити обклеїти самоклеючою плівкою, але найголовнішою їх перевагою є доступна ціна. Для підсвітки використовується неон або світлодіоди.

Якщо об’ємні світлові літери виготовлені за всіма технічними нормами та із використанням хороших і якісних матеріалів, то вони служитимуть для вас десяток років. Ми гарантуємо вам виготовлення об’ємних букв будь-якої складності і лише з найкращих матеріалів.

Монтаж такої вивіски процес непростий, тут необхідно дотримуватися усіх правил електротехнічної безпеки, а також використовувати надійні конструкції та засоби кріплення.

Об’ємні букви, ціна Луцьк:

Варіантів виготовлення об'ємних літер може бути дуже багато, тому і вартість буде істотно коливатися. Ціну визначає багато факторів, а саме:

  • розміри і складність виготовлення вивіски;
  • вартість і кількість витратних матеріалів;
  • підсвічування;
  • спосіб виготовлення;
  • монтаж і багато іншого.

Термін виконання такого роду вивіски коливається від 3 до 10 днів робочих днів з моменту погодження усіх дизайнерських і технічних рішень.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image