UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

Реклама на вікна

image

Зовнішня реклама для салону краси, перукарні, магазину, стоматологічної клініки, супермаркету – важливий вид реклами, адже саме привабливе оформлення вітрин перетворює перехожих у потенційних клієнтів. Якісні наклейки на вікна мають всі шанси стати важливим інструментом для привертання уваги споживачів товару чи послуги. Серед існуючих сьогодні різновидів комерційної реклами, наклейки на вікна і скло є найефективнішими і водночас недорогими. Купити самоклеючу плівку на вікна рекомендується для підтвердження статусу магазину чи важливості запланованої події.

Види наклейок на вікна:

  • для суцільної заклейки скла використовують повноколірний друк на самоклеючій плівці;
  • щоб поклеїти частину вікна, інформація наноситься за допомогою методу плотерної порізки плівки;
  • якщо у вас ціль – заклеїти вітрину повністю, але в той же час не втратити освітленість у приміщенні, рекомендуємо використати перфоплівку;

Перевагами самоклеючих плівкових елементів, окрім низької ціни, є і можливість розміщення, як ззовні, так і всередині. Окрім цього на наклейки можна розмістити будь-яке зображення та інформацію, вони легко демонтуються, довгий час зберігають свій зовнішній вигляд.

Як замовити рекламні наклейки на скло:

Наші спеціалісти можуть використати ваш макет, або ж розробити власний, за вашими вимогами і побажаннями. Для виробництва, використовується сучасне обладнання і матеріали високої якості. Вибір виду наклейок залежить від конкретного випадку. Купити рекламні наклейки на вікна дуже просто, достатньо нам зателефонувати, ми можемо запропонувати виїзд спеціаліста на місце для зняття розмірів і детальної консультації. Надаємо послуги з поклейки самоклеючої плівки оракал. Звертайтеся, будемо раді допомогти.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image