UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

Широкоформатний друк.

image

Широкоформатний друк – це цифровий друк, що виконується на плівці, банерній тканині, папері чи сітці. Завдяки такому виду нанесення, отримане зображення можна використовувати, як для зовнішньої так і для інтер’єрної реклами (плакати, стенди, банери, білборди). На сьогоднішній день, практично будь-яка рекламна компанія не може обійтися без застосування широкоформатного друку. Адже доступна і зручна технологія нанесення дозволяє отримати яскраві якісні зображення будь-якого формату. Якісний друк великого формату можна отримати лише за умови дотримання декількох вимог: хорошого обладнання, якісного чорнила і матеріалу, кваліфікованих спеціалістів.

 Широкоформатний друк у Луцьку: банери, плівка. Переваги:

  • економічність – даний вид друку не вирізняється високою вартістю;
  • швидкість – наявність власного обладнання та виробництва, рекламне агентство ADVI здійснює широкоформатний друк у терміни 1-3 дні;
  • якість – сучасні моделі широкоформатних принтерів дозволяють друкувати зображення з розширенням до 3000 dpi;
  • індивідуальна орієнтованість – будь-які ідеї дизайнера можуть бути реалізовані без зайвих витрат, тому широкоформатний друк завжди лишає поле для творчості.

Широкоформатний друк, ціна:

Це сильний інструмент для маркетингу зовнішньої реклами в Луцьку. Зараз існує велика конкуренція продукції, товарів і послуг, тому неможливо обійтися без реклами.

Широкоформатний друк достатньо економічний завдяки зносостійкості матеріалів, що використовуються для друку. При замовленні зовнішньої реклами, можна бути впевненому, що вона прослужить десяток років і в багатьох випадках залишиться яскравою і привабливою.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image