UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4

Світлодіоні вивіски

image

Вивіска - це обличчя компанії, тому при першому ж погляді, повинна викликати захоплення своєю презентабельністю і оригінальністю. Світлодіодна вивіска дуже яскрава і привертає до себе увагу,  ефективна вона не тільки ввечері або вночі, а і в сонячний день, так як світлодіоди дуже яскраві джерела світла. Такі рекламні конструкції встановлюють кафе, перукарні, аптеки, салони краси, бари та інші заклади.

Світловими елементами у такого виду вивісок виступають світлодіодні лампочки. Така конструкція може мати як внутрішню, так і зовнішню підсвітку. Внутрішня підсвітка добре забезпечує рівномірниий розподіл світла на усю площину, а зовнішня – гарантує яскраве світіння. Чому саме світлодіодна вивіска? А тому, що має безліч переваг, а саме: яскравість, стабільність світлового потоку, чіткість зображення, привертають увагу, можна реалізувати конструкції будь-якої складності, широкий колірний діапазон, економічність.

Види світлодіодних вивісок:

  • світлові букви – окрема конструкція букв (об’ємні або на одній площині);
  • світлові вивіски на фасад – короби з підсвічуванням;
  • світлові вивіски на ресепшн – можуть бути різної форми, як правило, це зображення логотипу компанії;
  • об’ємні світлові вивіски – багатогранні бокси з внутрішнім або контражурним підсвічуванням;
  • лайтбокси – світлові короби з корпоративною символікою організації (прямокутної форми або в будь-якому іншому форматі);
  • акрилайт – панель із оргскла з торцевою підсвіткою, на яку наноситься зображення методом гравіювання.

Вартість світлодіодної вивіски в Луцьку:

Ціна діодної вивіски залежить від розміру самої вивіски, форми, складності виготовлення. На вартість також впливає вибір матеріалу та тип світлодіодів. Варіантів реалізації діодної вивіски є безліч. Важливе місце займає дизайн, саме він визначає ветор реалізації кожного об’єкту. Рекламне агентство ADVI має власне виробництво з виготовлення світлодіодних вивісок. Використовуємо лише сертифіковані світлодіодні модулі, якісні матеріали, власний професіоналізм. Надаємо гарантію на світлодіодні вивіски 1 рік.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image