UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4
+38 (066) 359-11-00
+38 (067) 155-11-00

ПОЛІГРАФІЯ В ЛУЦЬКУ

Поліграфія – один з найстаріших та найдешевших видів рекламних носіїв. Асортимент продукції, яку відносять до рекламної поліграфії досить широкий. Типографічні вироби мають свої цілі та завдання – інформують клієнта, залишають контактну інформацію, формують враження про вашу компанію, охоплюють широку аудиторію, по кишені кожному. 

Найпопулярнішим продуктом можна сміливо назвати візитку. ЇЇ завдання залишити контактну інформацію для майбутнього клієнта. Флаєр використовується для ситуативних рекламних компаній. Надає можливість прорекламувати ефективно і в короткі терміни окрему послугу або ж товар. 
Досить тривалий час для друку поліграфії застосовувався шовкографічний метод друку. Його переваги – це можливість друкувати на будь-яких плоских поверхнях, дизайнерських картонах. У зв’язку з тривалими термінами виконання та складністю процесу, тепер шовкографічний друк, як правило, використовується для нанесення інформації на сувенірну продукцію. 

З часом, для друку поліграфії почали використовувати офсетний друк. Переваги офсету - низька вартість поліграфічної продукції, відмінна якість, прийнятні терміни виконання. 

Найсучаснішим методом друку поліграфії є цифровий друк. Він дає можливість в короткі терміни, без додаткових технологічних процесів, отримати поліграфічну продукцію мінімальними тиражами. Якість такої поліграфії не поступається офсету. Ми самі друкуємо нашу поліграфію і самі несемо відповідальність за її якість. 

Якщо серед переліку продукції та послуг немає того, що Вам необхідно – телефонуйте в рекламне агентство ADVI і ми вам допоможемо.

ЗАМОВИТИ ПОЛІГРАФІЮ

Візитки та флаєри

Календарі

Буклети та брошури

Афіші та плакати

Пластикові картки

Поліетиленові пакети

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Ламінування поліграфії

Фальцювання та бігування

Тиснення та фольгування

Брошурування

З'єднання на пружину або скобу

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image