UA RU
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4
+38 (066) 359-11-00
+38 (067) 155-11-00

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА В ЛУЦЬКУ

Плануєте відкрити власний магазин, супермаркет, перукарню, стоматологію чи аптеку? Для цього Вам необхідна зовнішня реклама! ЇЇ ефективність не варто недооцінювати. Думаєте, що обрати? Хочете щось яскраве, оригінальне, креативне? Ми можемо виготовити для Вас не тільки типові лайтбокси чи об’ємні букви, але розробити та втілити найкреативнішу та найсміливішу ідею.

Зовнішня реклама «напряму» формує враження та створює імідж закладу, вона повинна запам’ятовуватись, виділятись на фоні сусідніх вивісок та фасадів. Виходячи на ринок, Ви повинні з розмахом заявити про себе та свої переваги… «примітивна та дешева» реклама, аж ніяк не впишеться у цю стратегію. 

Вагомим і першопочатковим етапом у розробці рекламної продукції є дизайн. Агентство ADVI працює за схемою тісної комунікації та співпраці дизайнера і клієнта. Враховуємо усі побажання, вносимо корективи, обов’язково робимо візуалізацію об’єкта. 

Важливу роль відіграє вибір матеріалів. Ми використовуємо лише найкращі пластики і плівки, на свою продукцію та монтажні роботи надаємо гарантію. Маючи власне виробництво та висококваліфікований персонал, виконуємо замовлення у короткі терміни. 

Пам'ятайте, гарна і якісна реклама приведе Вам потенційних клієнтів, а «копійчана» не така успішна. Задоволений клієнт – мета нашої роботи!

МИ ВИГОТОВЛЯЄМО

Лайтбокси (світлові касетони)

Букви об’ємні (світлові та звичайні)

Вивіски з композитних матеріалів (АКП)

Штендери та вказівники

Стелли для готелів та ресторанів

Металеві конструкції

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Розробка та підготовка макетів

Монтаж та демонтаж рекламних конструкцій

Погодження дозвільної документації

Реставрація та ремонт вивісок

Фрезерування та монтаж панелей АКП

Виїзд на заміри та прорахунок БЕЗКОШТОВНО!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

ВИКОНАНІ РОБОТИ

gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery gallery

НАШІ КЛІЄНТИ

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image